„Knižní veletrh na Červeném vrchu“

V letošním školním roce jsme poprvé pro žáky 1. – 5. tříd uskutečnili projekt podpory čtenářské gramotnosti s názvem: „Knižní veletrh na Červeném vrchu“.

Jeho cílem bylo probuzení zájmu žáků o četbu a literaturu, o nové a zajímavé tituly určené jejich věkové kategorii prostřednictvím celoroční činnosti v rámci hodin českého jazyka, literatury a závěrečného „Knižního veletrhu“ v měsíci březnu, kdy starší žáci navštívili své mladší spolužáky a seznámili je s knižními tituly, které přečetli během roku a které je zaujaly. Na tomto základě vznikly seznamy oblíbených knih za každý ročník a doufáme, že budou možnou inspirací pro Vás rodiče na koupi vhodné odměny za studijní výsledky svého dítěte na konci školního roku. Více o projektu naleznete v přílohách a můžete se také potěšit fotografiemi z jednotlivých akcí projektu.

Vojtěchovská Daniela

O projektu Knižní veletrh na Červeném vrchu.pdf