Důležité upozornění

21.40 hod.

Povodňová komise městské části Praha 6 doporučuje rodičům, aby zítra tj. 3. června 2013 pokud možno zůstali s dětmi doma. Základní a mateřské školy v Praze 6 však zůstanou otevřené a o děti, které nemůžou zůstat doma, se postarají. Jakou formou bude probíhat výuka, rozhodnou podle aktuální situace ředitelé škol.

Vzhledem k tomuto doporučení a aktuálnímu rozhodnutí zastupujícího primátora, upravuji své původní upozornění.

Škola bude otevřena od 8.00 - 13.00 a o děti, které přijdou do školy, se postaráme. Podle situace a počtu žáků rozhodneme o programu. Pro děti, které přijdou do školy, bude v provozu i školní jídelna. Školní družina bude vzhledem k mimořádné situaci otevřena do 16 hod.

Prosíme rodiče dětí ze školky, aby si je pokud možno nechali doma.  Vzhledem ke stále se horšící situaci nevíme, kteří zaměstnanci se dostanou do školy a školky. Děkujeme!

Jana Matoušová, ředitelka školy

Autor matousova, 04.06.2013 20:24