VÝUKOVÝ ZÁJEZD DO ANGLIE – 4. 5 . – 10. 5. 2013

V měsíci květnu se uskutečnil druhý výukový zájezd do Anglie, kterého se účastnili přihlášení žáci 6. až 9. tříd. Ač byli všichni při odjezdu trochu skeptičtí, zda se potvrdí pravidlo, že zájezd organizovaný paní učitelkou Svobodovou má vždy krásné počasí, měli jsme opět štěstí. Kromě posledního dne, kdy foukal silný vítr, jsme zažili jen slunce a jen dvě slabé přeháňky, které nám nestály ani za vytažení deštníku.

Opět jsme toho spoustu viděli a odnášíme si moc pěkných zážitků. Kromě jiných, těch osvědčených z Londýna jako je London Eye, Downing Street, Trafalgar Square, Buckingham Palace, Big Ben, Westminster Abbey a muzea Madame Tussaud´s, se k nim letos přidala i jízda na lodičkách kolem starobylé univerzity v Cambridge, návštěva leteckého muzea v Duxfordu a příjemně strávené slunečné odpoledne na pláži v Brightonu. Ocenili jsme také krásu a noblesu paláce královny ve Windsoru a elegantní obleky i elegantní chování studentů prestižní univerzity v Etonu, na které studovali následníci trůnu princ Charles a princ William. Výuku naši žáci tentokrát absolvovali v blízkém Dartfordu a krátká vystoupení v závěru posledního dne byla vyústěním jejich práce s tamními lektory.

Klára Svobodová, Lenka Procházková a Daniela Vojtěchovská

Autor dzur, 14.05.2013 20:56