Projekt: OTVÍRÁME DVEŘE PRVŇÁČKŮM

Stejně jako v předchozích deseti letech  i letos pořádáme pro naše budoucí prvňáčky  pravidelná středeční setkání v rámci projektu: "Otvíráme dveře prvňáčkům". Rozpis jednotlivých setkání a obecné informace o projektu naleznete v přílohách.

Letos poprvé nežádáme rodiče o telefonické potvrzení účasti na jednotlivých setkáních, ale v případě, že se po prvních setkáních ukáže větší zájem, než se kterým jsme počítali a než můžeme organizačně zvládnout, pak obnovíme systém telefonických nebo e-mailových rezervací na jednotlivá setkání. Sledujte tedy,prosím, náš web.

Z provozních důvodů, oproti původnímu rozpisu, vezměte, prosím, na vědomí první změnu - plánované setkání Dítě a poruchy učení se uskuteční dne13.3.2013 a setkání na téma Sluchová analýza proběhne již 6.3.2013. Děkujeme za pochopení.

Otvíráme dveře prvňáčkům - rozpis setkání 2012.pdf
Informace k projektu Otvíráme dveře prvňáčkům.pdf

Autor vojtechovska, 10.04.2013 23:59

Rubriky:   Zápis do 1. tříd   Mateřská škola - aktuality   Akce školy