Klub přátel školy

Vážení a milí rodiče, rád bych Vás touto cestou informoval o nastávajících změnách ve vedení KPŠ.

Děti 3 členů Výboru odcházejí ze školy na víceletá, respektive klasická gymnázia, a tím pádem i Výbor, který má momentálně 8 členů, opouštějí 3 rodiče. Těmito odchody se KPŠ dostává do menší personální krize a bylo by vhodné, aby se počet členů Výboru doplnil zpět alespoň na původní hodnotu. Rád bych Vás touto cestou požádal, abyste přes léto zvážili, zda byste nemohli rozšířit řady Výboru a v rámci jeho fungování pomoci dále posunout spolupráci školy s rodiči. Rozsah agendy, kterou na pravidelných schůzkách řešíme, zájemcům rád objasním osobně před zářijovými třídními schůzkami, případně odpovím na emaily zaslané na kps.zscvrch@gmail.com.

Děkuji, přeji všem krásné prázdniny.

Matěj Mikšovský, předseda Výboru KPŠ

Autor cibulkova, 29.06.2022 10:32