Návštěva učitelů ze Španělska

Erasmus projekt pro pedagogické pracovníky přivedl v květnu do naší školy tři sympatické učitele ze Španělska...

María del Carmen Estepa Morillo, Rocío García Sánchez de Puerta a Jesús Sánchez Parrado se zajímali o matematiku, navštívili třídy, kde se učí metodou Prof. Hejného, shlédli výuku IT dovedností a hodiny angličtiny. Společně také sledovali prezentace v angličtině o naší škole, o projektu Erasmusic a České republice, které pro ně připravili žáci 5.B. Naši hosté nám na oplátku představili svoji školu v Casariche, která nese jméno slavného španělského spisovatele “Lope de Vega”. Na závěr jejich shadowingu jsme jim zahráli na flétny a zazpívali písničky z filmů a pohádek, které připavují páté třídy na závěrečný koncert. Návštěva kolegů ze Španělska byla pro všechny zúčastněné velmi inspirativní.

Autor muzik, 20.05.2022 06:53

Rubriky:   Akce školy