Zápis do 1. ročníku školního roku 2022/2023

Přinášíme vám důležité informace o připravovaném zápisu do 1. ročníku ve školním roce 2022/23.

Vážení rodiče,

máme velkou radost, že po dvouleté pauze můžeme zápis do 1. tříd uskutečnit opět obvyklou formou, tedy za účasti dětí. V souladu s ostatními základními školami Prahy 6, proběhne zápis budoucích prvňáčků v termínu 26. a 27. 4. 2022.

Odbor školství MČ Praha 6 a paní radní Marie Kubíková připravili manuál pro rodiče, jehož obsah zveřejňujeme na našich stránkách v českém i anglickém jazyce.

Všem rodičům, kteří mají zájem o zapsání svého syna/dcery do naší základní školy doporučujeme, aby si ho důkladně prostudovali, vyplnili online přihlášku na webu MČ Prahy 6 www.jakdoskoly.cz, tu si následně vytiskli a doručili ji pak na naši školu (a případně i na další základní školy dle svého výběru) v zápisových dnech jedním z uvedených doporučených způsobů, které jsou popsány v příručce JAK PŘIHLÁSIT DÍTĚ DO ŠKOLY.

V přílohách uvádíme zmíněný manuál a všechny další potřebné dokumenty, které obsahují důležité termíny vztahující se k zápisu budoucích prvňáčků. Těšíme se na vás u zápisu!

Jak prihlasit dite do ZS_2022.pdf
Jak prihlasit dite do ZS_2022_eng.pdf
Informace o zápisu na web školy.pdf
Kritéria přijímacího řízení do 1. ročníku ve šk. roce 2022-23.pdf