O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK PRAHY 6

Po roční pauze vyhlásilo Zahradnictví Chládek letos již IX. ročník soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček mezi základními školami na Praze 6. ???????????? Pro tento rok školám připravili novinku v podobě společného tématu  - „Pohádka“.

V naší škole se tradičně zdobení soutěžního vánočního stromečku ujaly děti ze ŠD, které pod dohledem a za pomoci paní vychovatelek tvořily ozdoby a dekorace. Pro splnění podmínky tematického zaměření zvolily pohádku z dílny W. Disneye:  101 dalmatinů. Na to, jak se dětem zdobení povedlo, se můžete podívat na připojené fotografii ????. Myslím, že si opravdu daly záležet a zaslouží si naši velkou pochvalu a díky!!!

Protože se jedná o soutěž, opět se na vás obracíme s prosbou o hlasy pro naši školu v podobě „lajků“ na adrese:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=Zahradnictvi.Chladek&set=a.4602764243104016, kde pro náš stromeček můžete hlasovat.
Hlasování probíhá pomocí emotikonů (????❤????????) do 16.12.2021 12:00.

My vám za vašem hlasy předem děkujeme!

Autor muzik, 07.12.2021 22:29