Online zápis do školních zájmových aktivit - informace

Přihlašování do kroužků bude probíhat na stránce:

zapisy.zscvrch.cz

Odkaz naleznete také na hlavní stránce v levém menu.

Více informací k zápisu níže v textu.

Dotazy ke kroužkům zasílejte na jcurda@zscvrch.cz, příp. volejte na 775 863 739.

Přihlašování do kroužků bude zahájeno ve čtvrtek 9. září:

- v 15,45 hodin se otevře zápis do  Klubů zdarma v rámci Šablon III

- v 16,00 hodin se otevře zápis do hrazených kroužků a angličtiny pro 1. a 2. třídu.

Přihlásit děti bude možné až do pondělí 13. září do 16 hodin.

Již nyní je možné se pod rodičovskými přístupovými údaji k Bakalářům (elektronická žák.knížka) na stránku přihlásit a vidět přehled nabízených kroužků, případně si vyzkoušet přihlášení do fiktivních kroužků.

Vzhledem ke skutečnosti, že oba kroužky plavání byly již naprosto naplněny, nebudeme do těchto dvou kroužků oproti původním předpokladům potvrzovat uskutečněný zápis on-line formou - přihlašování probíhalo formou emailu.

Prosíme rodiče, aby přihlašovali své děti výhradně do kroužků, které jsou vypsané pro odpovídající ročník školní docházky dítěte - děkujeme.

Autor jcurda, 16.09.2021 18:08

Rubriky:   Zájmové kroužky