OKÉNKO DO VÝUKY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 20. 2. 2020 od 8.00 do 10.00 hodin pořádáme pro rodiče budoucích prvňáčků akci nazvanou "Okénko do výuky". V 1. části budeme s rodiči hovořit na téma zápisů do 1. tříd, seznámíme je s koncepcí výuky a v diskusi se dotkneme témat, která rodiče budou zajímat. v 2. části budou mít rodiče možnost nahlédnout do 1. tříd a vidět na vlastní oči, jak s dětmi našich stávajících 1. tříd jejich paní učitelky pracují.

Od 10.00 do 11.40 hodin na tuto akci navazuje Den otevřených dveří, který je již určen všem, kdo se chce přijít podívat do naší školy, třeba i v souvislosti se zájmem o matematické třídy, které nabízíme od 6. ročníku.O návštěvy se postarají žáci z 8. tříd, kteří je školou provedou a budou připraveni odpovídat na jejich dotazy.

Bližší informace naleznete v příloze. Těšíme se na Vás!

OKÉNKO DO VÝUKY 2020.pdf

Autor vojtechovska, 20.02.2020 14:55