Účast v projektu Aktivní město

I letos jsme se zapojili do projektu Aktivní město, který nabízí finanční podporu na volnočasové aktivity dětem, které mají trvalý pobyt v Praze 6.

Vážení rodiče,

máte-li zájem o finanční příspěvek poskytovaný Úřadem městské části Praha 6, je třeba postupovat v následných krocích:

1. Zaregistrovat své dítě na webových stránkách www.aktivnimesto.cz.

2. Zaplatit na účet školy částku za kroužek v plné výši.

3. Zažádat o příspěvek na stránkách www.aktivnimesto.cz

Vyúčtování probíhá 1x za měsíc - vždy poté, kdy škola obdrží finanční obnos od provozovatele aktivnimesto.cz. Podmínkou potvrzení Vaší žádosti ze strany školy je ověření došlé platby v plné výši na účet školy paní ekonomkou. Příspěvek bude školou rodičům zaslán na číslo účtu, ze kterého platba přišla.

Výše příspěvku je 800,- Kč (na přírodovědné, technické, rukodělné a řemeslné volnočasové aktivity), resp. 600,- Kč (na sportovní, pohybové, kulturní, obecně poznávací/vzdělávací volnočasové aktivity).

Podmínkou poskytnutí podpory je trvalé bydliště žáka v Praze 6.

Autor jcurda, 27.09.2018 10:28

Rubriky:   Zájmové kroužky