Informace o otevíraných kroužcích zájmových aktivit

Níže naleznete informace o otevíraných kroužcích a k platbám za ně.

Na základě přihlášek rodičů otevíráme ve školním roce 2018/19 kroužky uvedené v příloze tohoto příspěvku. Kroužky zahajují svou činnost v týdnu od 1. října 2018. Výjimkou jsou plavecké kroužky, které běží od úterý 18. září.

Naopak - pro nízký počet zájemců nebudou otevřené následující kroužky:
Aerobic (pondělí)
Šachy - pokročilí (úterý od 15,30 hod.)
Flétna (středa)
Hrajeme si s fyzikou 2 (středa od 14,40 hodin)
Dramatický kroužek (středa)
Keramika 4 (čtvrtek)
Vrtílek (čtvrtek)
Taneční kroužek (pátek pro začátečníky od 14,00)*

*Upozornění k tanečnímu kroužku:
Taneční kroužek bude otevřen jeden společný pro začátečníky a pokročilé, a to v době od 14,30 do 16 hodin.

Informace k platbám:
Veškeré podklady k platbám (číslo účtu školy, variabilní symbol) za zájmové kroužky obdrží děti v tištěné podobě od svých třídních učitelů během středy 19. září, nejpozději čtvrtka 20. září. Platbu za první pololetí nebo na obě pololetí najednou je třeba provést do 30. 9. 2018 převodem na účet školy.

1. října zahájí svou činnost také kluby - čtenářský a deskových her. Zcela zaplněné jsou pondělní a úterní Kluby deskových her, do čtvrtečního je možné stále se přihlásit (nově nabízíme i žákům 4. tříd), stejně tak volná místa evidujeme i v Klubu čtenářském (středa). Pro přihlášení prosím pište na jcurda@zscvrch.cz.

Děkuji,
J. Čurda