DOD a akce Okénko do výuky

Ve čtvrtek dne 15.12.2016 tradičně pořádáme dvě akce, které jsou určeny pro rodiče, děti a přátele naší školy.

V tento den se škola otevírá pro veřejnost již v 8.00 hodin, kdy pořádáme akci Okénko do výuky, výhradně určenou pouze rodičům dětí uvažujících o nástupu do našich 1. tříd ve školním roce 2017/18. Od 10.00 hodin je pak škola otevřená všem ostatním zájemcům, žáci našich 8. tříd - v roli průvodců - jsou připraveni hosty provést školou, zodpovědět jejich dotazy a pochlubit se vším, co škola se svými žáky (a pro své žáky) pořádá.

V odpoledních hodinách pořádáme tradiční Vánoční jarmark, který začíná ve 14.00 hodin a je zakončen v 16.30 hodin. Tentokrát se můžete těšit na bohatý výběr dětmi připravených výrobků a dekorací. Stánky zaplní všechna patra naší budovy, nebude chybět kavárna a místnost pro odpočinek a relaxaci mezi nákupy a před vánočním koncertem, který začíná v 17.00 hodin ve školní jídelně.

Podrobné informace o DOD, Okénku do výuky a o programu Vánočního jarmarku se dozvíte z přiložených plakátků a informačních letáků.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

OKÉNKO DO VÝUKY 2016.pdf
Plakát Jarmark a DOD 2016.pdf