10. ročník VV soutěže

Vyhlašujeme 10. ročník VV soutěže, kterou tradičně pořádáme pro žáky naší školy v předvánočním období. Tento rok jeho téma vychází z názvu celoškolního projektu "Významné sedmičky v literatuře i umění". A protože mezi autory, na které budeme letos v rámci projektu vzpomínat, je pan JOSEF LADA, téma VV soutěže se nabídlo samo. Je jím tedy soutěž: "O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ LADOVSKÝ BETLÉM".

Bližší informace o soutěži naleznete v připojené upoutávce. Těšíme se na vaše díla, popusťte uzdu své fantazie, prostudujte obrázky tohoto všemi oblíbeného autora, nechte se jimi insirovat. Všímejte si jeho charakteristických linií kresby, barev, zpracování...

Na hodnocení prací se budou podílet žáci, učitelé a návštěvníci DOD a Vánočního jarmarku, který se letos uskuteční dne 15. 12. 2016.

10. ročník VV soutěže.pdf

Autor vojtechovska, 16.12.2016 11:04