Dočasná změna v příchodu a odchodu dětí z družiny

Vzhledem k nebezpečí sesuvu zledovatělého sněhu ze střechy v prostoru před družinami, chodí děti ze školní družiny bočním vchodem u ředitelny.

Rodiče, kteří si přijdou pro své dítě po obědě (Po - Čt do 13.30, Pá - 14.00 hod.), si pro něj mohou dojít do třídy. Po 15. hodině pak musí na počkat před kancelářemi. Sdělí jméno dítěte paní vrátné, která zavolá do družiny, a vychovatelka  dítě přivede a předá rodičům. Ranní družina bude od 6.30 do 7.00 ve školní knihovně - zvonek je vpravo v mezidveří. Po 7. hodině  je pak u vchodu již paní vrátná a dveře jsou otevřené.

Prosíme rodiče o trpělivost a pochopení. Toto řešení jsme zvolili z důvodu bezpečnosti dětí a bude trvat pouze po nezbytnou dobu, minimálně však do vánočních prázdnin.

Protože někteří rodiče přicházejí pro své dítě pozdě, připomínáme, že provoz ŠD je ukončen v pondělí - čtvrtek do 17.30 a v pátek v 17.00 hodin.

Autor matousova, 18.12.2010 02:03

Rubriky:   Družina - aktuality