Informace ze schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků

Ve středu 15. 6. 2016 se uskutečnila schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Důležité informace, které na ní zazněly, najdete v přílohách této zprávy.

Řádně vyplněné, podepsané a naskenované přihlášky do školní družiny můžete již teď (i během prázdnin) zasílat na adresu vesela@zscvrch.cz, nebo je přinést osobně do kabinetu ŠD paní vedoucí vychovatelce Lence Veselé.

Také školní jídelna uvítá, když si zařídíte stravování svých dětí před rozjezdem školního roku. Toto řeší paní hospodářka J. Křížová - krizova@zscvrch.cz. Přihlášku ke školnímu stravování, kterou je třeba odevzdat do kanceláře ŠJ osobně naleznete s dalšími dokumenty ve složce, již jste obdrželi u zápisu do 1. třídy.

Případné dotazy zašlete na adresu: vojtechovska@zscvrch.cz, dotazy adresované budoucím učitelům 1. tříd jim budou předány.

Krásné léto a těšíme se na Vás 1. 9. 2016 !!!

pomůcky pro prvňáky.docx
Organizace 1. školního týdne prvňáčků.docx