Nejkrásnější vánoční stromeček

Rok se sešel s rokem a Vánoce nám již klepou na dveře. I letos zdobí prostory před naší jídelnou krásně nazdobený vánoční stromeček. Jak uvidíte sami na detailních fotografiích jeho komponentů, je laděný do stříbrno- růžovo- bílé barvy a je opravdu půvabný! Na jeho podobě se i letos podílely paní vychovatelky naší ŠD a děti z 1. stupně a za to jim patří velký dík!!! Žádná z ozdob, která stromek krášlí není kupovaná, vše, kromě světelných ozdob, vyrobily samy. Protože se opět účastníme soutěže „O nejkrásnější vánoční stromeček škol Prahy 6“ a míříme na pozice nejvyšší J, prosíme Vás i Vaše blízké o maximální podporu ve veřejné hlasovací soutěži na síti Facebook, aby náš stromek získal co nejvyšší počet hlasů, a měl tak šanci na vítězství. Hlasování bude zahájeno dne 7. 12. 2015 na adrese: fb.com/Zahradnictvi.Chladek formou „laiků“ a ukončeno dne 17. 12. 2015 ve 12.00h.

Autor dzur, 18.12.2015 07:16

Rubriky:   Zájmové kroužky   Žáci a třídy   Učitelé   Soutěže   Rada školy   Projekty   Družina - aktuality   Akce školy