Informace ze schůzky rodičů budoucích prvňáčků

Dne 17. 6. 2015 se uskutečnila schůzka rodičů budoucích prvňáčků. Kromě úvodní přednášky paní psycholožky V. Masákové zazněly informace o umístění dětí do jednotlivých tříd 1. ročníku a rodičům byly představeny paní učitelky: 1.A - Dagmar Šrottová, 1.B - Jitka Winnová, a 1.C - Jitka Tesařová.

Rodiče byli krátce seznámeni s učebním plánem a výstupy 1. třídy, s učebnicemi a pomůckami (viz. příloha) a s organizací 1. školního týdne (viz. příloha). Dále zazněly informace o provozu ŠD, Rodiče byli též požádáni o laskavé vyplnění zápisního lísku do ŠD ještě před prázninami a jeho doručení škole, buď osobně nebo emailem na adresu: vojtechovska@zscvrch.cz. Nový formulář naleznete též v příloze, ten původní, který byl rodičům předán u zápisu ve složce prvňáčka, je neplatný.

Také paní hospodářka školní jídelny vyzvala rodiče k brzkému předání přihlášky ke školnímu stravování před začátkem šk. roku, aby se tak v prvních zářijových dnech vyhnuli zbytečným náporům v kanceláři ŠJ.

Přejeme Vám i Vašim dětem krásné prázdniny a úspěšný start školního roku 2015/2016.

Organizace 1. školního týdne prvňáčků.pdf
pomůcky pro prvňáky.pdf