Výsledky zápisu do 1. ročníku školního roku 2015/16

V příloze uveřejňujeme výsledky zápisu do 1. tříd školního roku 2015/2016.

Pokud naleznete registrační číslo Vašeho syna/dcery v seznamu přijatých dětí, platí pro Vás naše nabídka pravidelných středečních setkání s předškoláky. Začínáme 11.3.2015. Bližší informace o projektu najdete ve složce, kterou jste obdrželi u zápisu. Rozpis setkání uveřejníme také na webových stránkách školy v následujících dnech.

Rozhodnutí o přijetí rodičům nezasíláme, zůstává ve složce dokumentace dítěte ve škole. Školky o námi přijatých i nepřijatých dětech informujeme. (Pokud by někdo z rodičů dokument potřeboval, na požádání jej vystavíme.)

Rodiče nepřijatých žáků obdrží Rozhodnutí o nepřijetí. Rodiče žáků žádajících o odklad, pokud již u zápisu nedoložili dvě doporučující posouzení odborných pracovišť, obdrží dokument Usnesení o přerušení správního řízení ve věci odkladu školní docházky a po předložení těchto posouzení jim pak doručíme Rozhodnutí o odkladu školní docházky.

Těšíme se tedy na setkání s našimi budoucími prvňáčky již v březnu!!!

seznamy rč přijatých a nepřijatých žáků.pdf

Autor vojtechovska, 04.03.2015 15:24

Rubriky:   Zápis do 1. tříd   Akce školy